[ Ukrainian Transvestites Club ] - Украинский Трансвестит Клуб
Здравствуйте, гость   ( Вход | Регистрация )  
Просмотр темы
Вернуться на сайт: [ Ukrainian Transvestites Club ] - Украинский Трансвестит Клуб

[ Forum Ukraine Transvestit Club ] | Транс зона | Расскажи о себе...
# MtF із Львову, вітаю
eyess
Пользователь

Новичок

Опубликовано 07 Мая 2016, 17:46:28
Доброго дня,

Мені 30, МТФ із Львову. Планую почати перетворення у найближчі місяці. Буду дуже рада зустріти трансгендерів і трансвеститів зі Львову, для обміну досвідом і приємного спілкування.

Маю надію, що у Львові я така не одна!

(сексуальні знайомства НЕ розглядаються, мені це не цікаво, бо я одружена і щаслива у шлюбі)
[Изменил(а) eyess, 07 Мая 2016, 17:47:04]
# 1 RE: MtF із Львову, вітаю
Наташа
Администратор

Форумский маньяк

Опубликовано 08 Мая 2016, 18:15:51
Вітаємо як на форумі так і у рідному Місті Лева!
eyess написала: Маю надію, що у Львові я така не одна!

Звичайно ж не одна!Ось тільки вершина "транс-айсбергу"http://transvestit.kiev.ua/photogallery.php?photo_id=1540
Як бачиш-трансвеститів трохи є а при великому бажанні і MtF-ок знайдеш!
Розповідай-як давно в темі взагалі і на ХРТ(адже-так?)

--------------------
Дівчина із іншого життя...
[Изменил(а) Наташа, 08 Мая 2016, 18:18:52]
# 2 RE: MtF із Львову, вітаю
eyess
Пользователь

Новичок

Опубликовано 09 Мая 2016, 10:19:43
Наташа написала:

То є добре smiley

Буду дуже-дуже рада познайомитися!!!

Я ще на на ХРТ, але збираюся найближчим часом. рішення вже прийнято ) Спочатку ж треба лікаря нормального знайти, здати аналізи, сперму заморозити, итд.

Із суттевого - поки що лише розпочала волосся на обличчі видаляти.

У т*емі із самого дитинства, можна сказати, зараз із подробицями напишу. Зазвичай на транс-темі тусуюсь, там де Машка адмін. Але хочу реальних людей знайти у своєму місті smiley

1. Дитячий садок. Коли я пішла в ДС я дружу тільки з дівчатками. Вже не пам'ятаю чим ми там займалися, але з хлопчиками не складалися відносини взагалі. Я тоді ще не знало різниці між Ч і Ж, і просило щоб мене сприймали як дівчинку і одягали в суконьки, ітд ... і тоді батьки стали заганяти все це всередину мене, напевно. Розповідали, який у мене мужній характер, тощо ...

2. Початкова школа, був тільки один спогад, коли мені купили туфлі на високих підборах (чоловічі - але дуже схожі на жіночі). З одного боку я дуже соромилася їх носити, з іншого - мені дуже хотілося. Після «обробки» моїми батьками - я найбільше на світі соромилася, що дружила в садку тільки з дівчатками. Друзів у мене не було ні дівчаток ні хлопчиків.

3. Старша школа - мені хотілося відпустити довге волосся, але коли вони трохи відростало мене стригли. І далі це перейшло і на доросле життя. В дорослому житті весь час хотіла себе відпустити довге волосся - і коли трохи відростало, мені було складно розчісувати (мені здавалося що волосся лежать неохайно), і я стриглася. Тільки 6 років тому мені вдалося це порочне коло розірвати, і тепер у мене волосся довге і красиве.

Думки про те, добре б було стати дівчинкою мене відвідували, але було за них соромно, і відразу їх проганяла. І мені тоді здавалося, що дівчатками хочуть стати гомосексуали, а у мене орієнтація була звичайною. Тоді мене дуже турбувало що я повільно росту, і у мене дуже довго не з'являлося волосся на обличчі. (воно виросло вже після 20. (Боже, як же я хочу зараз, щоб його не було ....)

Пам'ятаю свій щоденник в 18 років, там чітко писала, що мені хочеться носити довге волосся, і одягатися в жіночий одяг ... але було соромно про це думати. Кілька разів коли нікого не було вдома я фарбувала губи і одягалася по-жіночому. Але не часто, тому що це було робити небезпечно

У 22 поїхала від батьків у Київ.
У 25 поїхала подорожувати, і жила три місяці в одній далекій азійській країні, викладала там англійську в школі. І в тій країні є особливості ... чоловікам там теж можна фарбувати нігті. І я ходила з нафарбованими нігтями ... Це було незабутньо. Далі у мене вже були усвідомлені мрії жити в жіночому образі. І так, я відпустила довге волосся)) і більше ніколи короткою не стриглася. Я перестала прагнути виглядати як мачо) стала купувати жіночні шмокі, бажано унісекс. І в той же час до яких не можна ніяк підкопатися. Фактично річ чоловіча - а виглядає як жіноча. Я читала про трансгендерів, але не зовсім розуміла суть ХРТ. Я думала, що головне це операція, а ХРТ - це доповнення ... чомусь очевидні речі про те, що зовнішність змінюють саме гормони до мене не дійшла.

Потім я навчалася рік за кордоном, і в цій країні є свято карнавал .... Мені так хотілося там нафарбуватися по-жіночий. Але я посоромилася .... Але думки про те, що я хочу бути жінкою вони були постійно - але не були основними. Там більше була боротьба за існування, і мене потім все одно вигнали за несплату)

Потім я повернулася додому, одружилася, народилася дитина ... ми з дружиною поїхали за 1000км від батьків, (До Львову)

Півтора роки тому мені наснився такий сон. Наснилася кришталева зірка. І в ній сидить дуже красива жінка в чорному. І вона ніби знаменита, бути в кришталевій зірці - почесно. Але вона не має права ні разу в житті виходити їх цієї зірки. І повинна там провести все життя. Але в кінці сну вона все ж прийняла рішення вийти з зірки, і з кимось переспала.

Я по Менегетті проаналізувала цей сон. Зрозуміла це так, що жінка - це я. Кришталь - це негативний символ, неживе. Що моя жіноча частина вмирає і молить про допомогу ... У той день я нафарбувала один нігтик прозорим лаком ... і стерла, але без рідини для зняття лаку а просто стерла рушником. І лаку трохи залишилося .... Ходила і боялася, що дружина це побачить ... .. потім розплакалася, і розповіла все дружині ......

Потім нафарбувала всі нігті на всіх пальцях синім лаком. Було так класно, кайфово .... Дружина слава богу мене зрозуміла. Але зрозуміла в тому плані, що мені іноді хочеться переодягатися .... Іноді я переодягалася, і з цього моменту мені стало «можна». Я постійно вдома у жіночому.

Десь рік тому я дізналася про ХРТ. Дивилася як люди змінюються, і ридала ... та зараз ридаю коли бачу. Це моя мрія ...

Останній рік дуже серйозна ГД, вона дуже заважає нормально жити. Постійно трапляються істерики, щоб заспокоїтися звложиваю алкоголем, кальяном та іншим. Реально там більше жити неможливо. І стан нажаль лише погіршується.

Зараз вже прийняла рішення, що треба ХРТ, це єдиний для мене шлях smiley
[Изменил(а) eyess, 09 Мая 2016, 19:37:24]
# 3 RE: MtF із Львову, вітаю
Наташа
Администратор

Форумский маньяк

Опубликовано 12 Мая 2016, 17:20:04
Спробую розібратися.....
eyess написала: Я ще на на ХРТ, але збираюся найближчим часом. рішення вже прийнято

Якось у мене було інше уявлення про МtF(як про осіб,які уже на шляху від М до F),а не тільки за відчуттями(скоріше я би це кваліфікувала як трасгендер).Та то тільки-ярлик,він сутності не змінює.А як дружина поставиться до такого рішення ??? Після цієї тези
eyess написала: зрозуміла в тому плані, що мені іноді хочеться переодягатися .... Іноді я переодягалася, і з цього моменту мені стало «можна». Я постійно вдома у жіночому.
не дуже впевнена,що підтримає твої плани на кардинальні зміни.Як із цією обставиною ???Як щодо цілісності сім'ї???І ще хотіла уточнити стосовно домашніх перевдягань-як на це реагує дитина ???Якщо вона ще маленька(1-4роки)-то вже не за горами час,коли вона почне розуміти,що щось із батьком "не так" і зможе цими думками поділитися із іншими.Що тоді?
eyess написала: жила три місяці в одній далекій азійській країні
eyess написала: в тій країні є особливості ... чоловікам там теж можна фарбувати нігті.

Цікаво дізнатися-що за країна і які корені у цієї традиції?
eyess написала: щоб заспокоїтися звложиваю алкоголем, кальяном та іншим.

Це взагалі паскудно...Адже всі ці засоби не полегшують а тільки погіршують існуючий стан речей.Та це-моя особиста думка...Кожен вирішує особисто-як жити та вирішувати проблеми...

--------------------
Дівчина із іншого життя...
# 4 RE: MtF із Львову, вітаю
eyess
Пользователь

Новичок

Опубликовано 13 Мая 2016, 21:09:22

Наташа написала: А як дружина поставиться до такого рішення ??? Після цієї тези
Наташа написала:

Дружина мене давно знає, до весілля їй жінки подобалися, по а потім сподобався "чоловік" я. Тому все норм)))

Наташа написала: І ще хотіла уточнити стосовно домашніх перевдягань-як на це реагує дитина ???Якщо вона ще маленька(1-4роки)-то вже не за горами час,коли вона почне розуміти,що щось із батьком "не так" і зможе цими думками поділитися із іншими.Що тоді?

А ось це проблема, найсерйозніша... дитина вже розповідає іноді. хоча я стараюся не показуватися йому у образі. А якщо почну перехід - то то без варіантів. Тато став Тьотею. Будуть знати всі... відповідь - з усіма зазделегіть поспілкуватися, сказати, що я ІС (скоріше за все це правда) у мене є чоловічі статеві органи, і яєчники, матка жіночі, і щоб залишатися здоровою людиною довелося зробити перехід.. маю надію у садочку, школі зрозуміють. ))
Наташа написала:
Цікаво дізнатися-що за країна і які корені у цієї традиції?

Ну щоб мене неможно було нагуглити - не скажу тут, але якщо запитаєшь у приватних повідомленнях - то без питаннь відпишу)) просто не хочу, щоб мене можна була легко нагуглити ))))

Наташа написала:

Так, у нас проблема серйозна, не прогулянка. Транам нелегко на світі жити, але жити треба )))) і я хочу жити))))
# 5 RE: MtF із Львову, вітаю
AURORA
Пользователь

Кью

Форумский маньяк

Опубликовано 17 Мая 2016, 20:05:56
А рецептами XPT хтось поділиться !?- особливо на нашій українській аптечний базі , тобто що купляти , як і скільки вживати і тд...
А то всі щось кажуть а суть да діло ніде немає ні переліку ні якихось інших точних рецептів, тільки загальних є кілька а от приклади особисті !? Що ви приймаєте , скільки коштує, і порівняння показ результату по фото ...(до і після) ...тим більш цікаво що вживати коли і так гормональний баланс від природи у жіночу сторону (або навпаки) сторну зміщений ( як у мене наприклад - я раніше писала що груди в мене жіночі 5го розміру ,кінцівки теж жіночні , риси також , головна проблема тільки з рослинністью на тілі яку важко знищувати і тому для мене хрт це головним чином не вторинні статеві ознаки - вони в мене і так вже є , а боротьба із непотрібним волоссям на обличчі , руках, ногах...) - фото на автарці справжня - це мій реальний вигляд(ну трошки змазано) , якщо потрібно можу й ще викласти ...

--------------------
Воевать с врагом проще чем с собой!
[Изменил(а) AURORA, 18 Мая 2016, 05:06:59]

Прикреплённый файл(ы)
# 6 RE: MtF із Львову, вітаю
eyess
Пользователь

Новичок

Опубликовано 30 Марта 2017, 18:18:59
AURORA,

Норм зовнішність, груди що треба smiley я мрію про таке.

Рослинність - то лише лазер, 10-15 разів як мінімум треба.

А по рецепту, ну 100 мг веркі, і 4 таблетки фемостону на день.... все стандартно. Але зростання волосся лише епіляцією.
# 7 RE: MtF із Львову, вітаю
eyess
Пользователь

Новичок

Опубликовано 12 Апреля 2017, 20:31:21
Хто зі ЛЬвову, відпишіть будьласка в темі або в приватне повідомлення smiley
# 8 RE: MtF із Львову, вітаю
Катя
Администратор

Форумский маньяк

Опубликовано 27 Апреля 2017, 16:09:39
Привіт! Пиши) Будемо знайомитись)smiley
# 9 RE: MtF із Львову, вітаю
sofiza1
Пользователь

Т

Форумский маньяк

Опубликовано 28 Мая 2017, 15:47:29
хоть бы по украински писалм правильно!

--------------------
# 10 RE: MtF із Львову, вітаю
AngeLina
Пользователь

Ангелия

Живу на форуме

Опубликовано 18 Сентября 2017, 13:45:54
AURORA написала: А рецептами XPT хтось поділиться !?- особливо на нашій українській аптечний базі , тобто що купляти , як і скільки вживати і тд...

http://t-ema.org.ua/HRT-2-MtF.html

--------------------
Раньше я была маленькая и вредная... а сейчас - я большая и... такая же. smiley
и да... КИЕВ я! КИЕВ!!! )))
Перейти на форум: